Služby

 

Klasická masáž (rekondiční, sportovní)


Sportovní a rekondiční masáž je prováděna za účelem udržení tělesné kondice a celkového vzhledu. Působí příznivě na celý organismus. Povzbuzuje krevní oběh, přízvivě ovlivňuje metabolismus a lymfatický systém. Je velmi účinná v boji proti fyzické a psychické únavě. Podílí se na regeneraci po úrazech, fyzické námaze, ale má také výrazný vliv na psychiku člověka.

Thajská olejová masáž


Je právem považována za léčebnou masáž. Využívá prvky tradiční thajské masáže, čínské medicíny, indické ajurvédy. Tato alternativní relaxační a léčebná masážní metoda spočívá v působení síly na energetické dráhy jednotlivých orgánů lidského těla, tzv. meridiány a na jejich tlakové body. V případě použití éterických olejů má i aroma-terapeutické účinky. Celkově je označována jako mírnější varianta klasické thajské masáže. Klade se při ní důraz především na relaxaci.

Částečná masáž trvá cca. 1h, masírují se preferované partie klienta. Pro lepší relaxaci a užitek z masáže doporučuji masáž 2-hodinovou.

Thajsko-jógová masáž (severní styl)


Této masáži se také říká jóga pro „líné“. Jde o tradiční thajský léčebný způsob, který využívá spojení akupresury, práce na energetických drahách a protažení v jógových pozicích. Body na energetických dráhách jsou stimulovány (akupresura) palci, prsty, dlaněmi, lokty a nohami maséra, čímž je odstraňováno napětí a blokády. Obnovuje se tok energie a podpoří se přirozené léčivé schopnosti organismu. TJ masáž podporuje krevní oběh, odstraňuje ztuhlost, bolesti a únavu, navrací pružnost. Pravidelným opakováním si můžete zvětšit pohybový rozsah.

Částečná masáž trvá cca. 1h. Masírují se preferované partie klienta. Vždy začínám masáží plosek nohou a končím masáží hlavy a obličeje. Dle zkušeností s klienty opět doporučuji masáž 2-hodinovou pro lepší relaxaci a užitek z masáže. Tato masáž je velmi vhodná pro ty, kteří si potřebují odpočinout od každodenního pracovního stresu nebo pro ty, kteří neumí odpočívat.

Baňkování


K baňkování používáme skleněné kulaté nádobky, které zahříváme a přikládáme na pokožku. Je to metoda velmi stará, používaná již ve starověku. Baňkování bylo oblíbeným druhem „odváděcí léčby“, podobně jakou pouštění žilou, přikládání pijavic, klystýry, které mají za úkol zbavit těla jedovatých látek. Baňky působí fyzikálně, reflexně a metabolicky. Ovlivňují látkovou výměnu a stimulují imunitu organismu. Účinek baňky zesílíme přikládáním na aktivní akupunkturní body a tím opravit funkci příslušného vnitřního orgánu. Prokrvením a okysličením kritických bodů se odplaví škodliviny z jejich centra. Při opakované aplikaci dochází k úlevě od bolesti v zádech. Baňkama lze také masírovat.

 

Dornova metoda PLUS

jednoduchý manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů (a tím řeší výhřezy plotének), vbočené palce, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost, atd...

Při první návštěvě si vždy klienta srovnám touto metodou a doporučím jak se udržovat.

 

 

CERAGEM - GOODLE MAXI PAD - 100% infračervené teplo

moxážně-akupresurní podložka, kterou používám dle přání klienta k nahřátí před masáží nebo jako samostatnou terapii.

Zlepšuje: látkovou výměnu, trávení, vyprazdňování, krevní oběh, imunitní systém, spánek a náladu...

Zmírňuje: bolestivé zánětlivé procesy v kloubech a vazech, bolesti svalů a páteře, deprese, nervozitu a stres

Odbourává: chronickou únavu, vyčerpanost, nespavost, nervozitu a všudy přítomný škodlivý elektrosmog...

Pomáhá: při poruchách hrubého střeva, močových cest, močového měchýře, bolestivé menstruaci ...

Obsahuje: kuličky z červené léčivé hlíny HWANGTOO, jadeitového prachu a nanostříbra a 12 jadeitových kamenů

 

 

Masáže Ostrava - Lenka Miklíková © 2020
System & Design: TAW s.r.o.